• In English
 • Держприкордонслужба: Минулої доби показники пропускних операцій на кордоні дещо знизились
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 07 квітня 2020 року о 09:05

  Вчора, 6 квітня, на в’їзд в Україну оформлено 6,4 тисячі громадян України.

  Крім того, минулої доби Україну залишили понад 4,5 тисячі осіб, з яких близько 2 тисяч – іноземці.

  Відмітимо, що упродовж минулої доби також фіксувалося зниження пасажиропотоку у порівнянні з попереднім днем. Загалом прикордонники здійснили понад 12,2 тисячі пропускних операцій на в’їзд та виїзд з України.

  Упродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибуло понад 3,3 тисячі осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС. Сьогодні зранку в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів не зафіксовано.

  Учора прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я майже 7,7 тис. осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на COVID-19 не виявлено.

  Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Крім того, у пункті пропуску «Бачівськ», що на кордоні з Росією, виявлено порушника правил карантину, про що повідомлено співробітників поліції.