• In English
 • Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Краща книга України»
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 19 вересня 2019 року о 11:29

  Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Краща книга України», опрацьовує та готує їх до передачі на розгляд членам журі конкурсу.

  Цього року для участі у конкурсі у 10 номінаціях надійшла 51 робота від 16 видавців. Серед поданих робіт – книга про події Революції Гідності, твори сучасних українських авторів, перекладна література, цікава пізнавальна та пригодницька література для маленьких читачів, історико-літературні й бібліографічні дослідження, розвідки і романи, а також справжній військовий бойовик. Перелік творів оприлюднено на веб-сайті Держкомтелерадіо у розділі «Конкурси, премії» за посиланням.

  Нагадаємо, що конкурс проводиться щороку Державним комітетом телебачення і радіомовлення України з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.

  На конкурс подаються книжкові видання, які вийшли в Україні у період з 1 вересня попереднього року до 30 серпня поточного року.