• In English
 • Держкомтелерадіо затвердив тематику наукових робіт на 2021 рік

  Наказом Держкомтелерадіо затверджено тематику наукових робіт на 2021 рік, що виконуватимуться за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності».

  Наступного року планується до виконання три наукові теми, з яких дві виконуватиме Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» та одну − Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво».

  Так, Книжковою палатою України передбачається розробити і здійснити комплексний аналіз адміністративних даних випуску видань України у 2020 – 2021 рр., сформувати електронні інформаційні ресурси, а також розробити бази даних поточної державної бібліографії України 2020 - 2021 рр. та ретроспективного фонду 1920-х, 1950-х, 1960-х рр.

  Енциклопедичним видавництвом в рамках виконання наукової теми заплановано дослідження новітніх технологічних прийомів розробки та функціонування енциклопедичного порталу, вироблення відповідних підходів та засобів інформаційного наповнення портальної версії е-ВУЕ як важливого програмно-технічного комплексу й потужного інформаційного та освітнього ресурсу.

  Попередньо тематику наукових робіт схвалили науково-технічна рада з питань видавничої справи при Держкомтелерадіо та колегія Держкомтелерадіо.

   

  Довідково

  Тематика наукових робіт на 2021 рік затверджується Держкомтелерадіо як виконавцем бюджетної програми 3802020 «Наукова і науково-технічна діяльність у сфері засобів масової інформації, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності» та відповідно до тематики (тематичних напрямів) наукових робіт у сфері ЗМІ, книговидавничої справи та інформаційно-бібліографічної діяльності Держкомтелерадіо на 2019-2021 роки, затвердженої наказом Держкомтелерадіо від 03.04.2019 № 171 (зі змінами).