• In English
 • Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення питання контролю за перерахуванням штрафів

  Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 106». Проект постанови розроблено Держкомтелерадіо за власною ініціативою.

  Його мета – визначити Держкомтелерадіо органом, що контролює справляння надходжень бюджету, та код бюджетної класифікації для перерахування адміністративно-господарських штрафів за порушення вимог статті 281 Закону України «Про видавничу справу».

  Нагадаємо, що частинами двадцять першою та двадцять другою статті 281 Закону України «Про видавничу справу» передбачено, що розповсюдження на території України видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, без наявності відповідного дозволу, передбаченого цією статтею, тягне за собою застосування до розповсюджувачів такої продукції адміністративно-господарських санкцій у формі накладення адміністративно-господарського штрафу. Розмір штрафу складає  десять мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, та п’ятдесят мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

  Рішення про накладення штрафу приймає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в інформаційній сфері (Держкомтелерадіо). Постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 року № 106 «Деякі питання ведення обліку податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету» встановлено, що перелік податків, зборів, платежів та інших доходів бюджету визначається відповідно до переліку кодів бюджетної класифікації в розрізі органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, згідно з додатком до постанови. Водночас Держкомтелерадіо не визначений у зазначеній постанові як орган, що контролює справляння надходжень бюджету.

  Проект постанови передбачає вирішення цього питання.

  Проект постанови для громадського обговорення оприлюднено у підрубриці «Проекти актів Кабінету Міністрів України» рубрики «Законопроектна діяльність» офіційного веб-сайту Держкомтелерадіо.

  Пропозиції та зауваження до проекту приймаються  за адресою Держкомтелерадіо: 01001, м. Київ, вул. Прорізна,2; e/mail: tarasenko@comin.gov.ua.

  Відповідальна особа – Тарасенко Олексій Вікторович.

  Телефони для консультацій: (044) 278-82-05.

  Строк проведення консультацій з громадськістю – до 01 лютого 2019 року.