• In English
 • Держкомтелерадіо: «Енциклопедичне видавництво» оприлюднило видання про героїв російсько-української війни

  До сумних роковин початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну ДНУ «Енциклопедичне видавництво» оприлюднило підготовлене колективом авторів наукової установи видання “Герої України. Російсько-українська війна”.

  До видання входять статті енциклопедійного формату про Героїв України, які брали участь у російсько-українській війні та здобули найвищу державну нагороду. Упорядники видання – кандидат історичних наук Наталія Гаврилишина та доктор історичних наук, професор Алла Киридон (вона ж є і керівником авторського колективу).

  «Вдячність, шана і низький уклін нашим захисникам! Всім, хто виборює свободу і незалежність держави, хто захищає право на життя. Країна вбралася у військовий однострій, а захисники Зміїного одразу визначили єдино правильний для ворога напрямок. УКРАЇНА була, є і буде! Доземний уклін, вдячність і вічна пам’ять воїнам-Героям, що без вагань віддали життя за рідну землю, за родини, за батьків, дітей, народжених і ненароджених! Молімося разом за наших оборонців, за наших мужніх, відважних захисників і захисниць, за досвідчених мудрих воїнів! Дякуємо за Україну! Молімося за кожну часточку рідної землі! Слава Україні!» - так прокоментували члени авторського колективу свою працю.

  З текстом видання можна ознайомитися за посиланням:

  ГЕРОЇ УКРАЇНИ. Російсько-українська війна. Випуск 1