• In English
 • Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із новопризначеним Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 лютого 2023 року о 16:17

  24 лютого відбулася перша онлайн-розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Молдови Доріна Речана. Сторони обговорили питання безпеки в регіоні, інтеграцію до Європейського Союзу, спільні проекти транскордонного співробітництва та підтримку України у зв’язку з повномасштабною агресією росії.

  «Україна та Молдова мають гарний потенціал для розвитку наших відносин у багатьох сферах. Енергетика, логістика та транзит, транскордонне співробітництво, спільний рух до ЄС. Ми готові посилювати нашу співпрацю з Урядом Молдови в цих та інших галузях», — наголосив Денис Шмигаль.

  Очільник українського Уряду також зазначив, що Україна підтримує позицію Молдови щодо необхідності виведення російських військ із території Придністров’я. Денис Шмигаль подякував народу Молдови та її політичному керівництву за допомогу Україні під час російської повномасштабної агресії, зокрема за прихисток українських біженців.

  Зі свого боку Дорін Речан підкреслив, що Молдова залишається надійним другом для України й готова підтримувати формулу миру, яку представив Президент України Володимир Зеленський.

  Також Денис Шмигаль запросив Прем’єр-міністра Молдови відвідати Київ.

  Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із новопризначеним Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із новопризначеним Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із новопризначеним Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном Денис Шмигаль провів онлайн-зустріч із новопризначеним Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном