• In English
 • Держгеокадастр: НаТернопільщині орендна плата за передані у квітні на земельних торгах ділянки зросла у 5,39 раза від стартової ціни

  У квітні 2021 року товаровиробники придбали права оренди на 97 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 314,2473 гектара.

  Ділянки передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір орендної плати по земельних ділянках складав 331,6 тис. гривень.

  За результатами торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, до бюджетів місцевих громад надійшло 1,79 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».