• In English
 • Держенергоефективності та Житомирська політехніка працюватимуть над підготовкою фахівців для потреб країни у сфері енергоефективності

  «Наша молодь – запорука енергонезалежного майбутнього України. Це справжні драйвери змін. Тому для нас важливо розвивати співпрацю із університетами», - наголосила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва під час підписання меморандуму про співпрацю із ректором Житомирської політехніки Віктором Євдокимовим.

  «Наше спільне завдання – підвищити якість освітньо-наукового процесу у сферах, які важливі для відбудови та сталого розвитку, – енергоефективності, зеленої енергетики, декарбонізації», - зауважила Голова.

  Ганна Замазєєва звернула увагу: «Сьогодні підготовка фахівців має відповідати потребам ринку. Особливо в такі непрості для країни часи, коли необхідні енергоменеджери в кожній громаді, на підприємствах, енергоаудитори та багато інших фахівців, які втілюватимуть сучасні європейські стандарти у різних секторах економіки».

  Відповідно до досягнутих домовленостей Держенергоефективності та Державний університет «Житомирська політехніка» спільно працюватимуть над:

  • запровадженням нових освітніх програм;
  • створенням широкопрофільного хабу комплексного навчання та підвищення кваліфікації енергоаудиторів для потреб промисловості та муніципалітетів;
  • науковими розробками та дослідженнями.