• In English
  • Держенергоефективності та «Schneider Electric Україна» домовилися про співпрацю задля впровадження енергоефективних рішень у життя українських громад

    У присутності Посла Франції в Україні Гаеля Вейсьєра та виконавчого директора «UkraineInvest» Сергія Цівкача Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва підписала меморандум про приєднання «Schneider Electric Україна» до Національної платформи декарбонізації, над запровадженням якої працює Агентство.

    Ця відома французька корпорація є провідною у світі у сфері технологій з управління енергією і вкладає мільярди євро у новітні дослідження задля сталого розвитку.

    «Разом з генеральним директором «Schneider Electric Україна» Михайлом Бубновим ми зафіксували спільні кроки по впровадженню інновацій та енергоефективних рішень через нашу Національну платформу декарбонізації. Цінуємо кожного з партнерів, хто повірив у нашу ініціативу і вже з нами», - повідомила Ганна Замазєєва після підписання меморандуму.

    Держенергоефективності також чекає усіх виробників енергоефективного обладнання, які готові долучитися до втілення у життя принципу «енергоефективність передусім». Запити приймаються на електронну адресу office@saee.gov.ua, зазначивши інформацію про компанію, її сферу діяльності та, зазначивши інформацію про компанію, її сферу діяльності та контакти для зворотнього зв’язку.