• In English
 • Держенергоефективності і представники бізнесу будуть співпрацювати у сфері енергоефективних технологій

  Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва та представник Bosch Сергій Барановський домовилися консолідувати зусилля для впровадження енергоефективних та безвуглецевих технологій в житті країни та українців. Ще одним учасником партнерства є Асоціація декарбонізації "Коген Україна".

  «Ми в Держенергоефективності готуємо унікальний для українців інструмент – Українську національну платформу декарбонізації UANDP. І ми раді залучити до роботи цієї платформи багато іноземних партнерів. Серед них – світовий гігант у сфері інноваційних рішень та технологій – німецька компанія Bosch», - розповіла Ганна Замазєєва, уклавши відповідний меморандум про співпрацю.

  Підприємство Bosch стало кліматично нейтральним ще у 2020 року, тому його досвід буде корисним на шляху декарбонізації та енергоефективної трансформації України.

  «Ми об’єднані спільними цілями. Компанія сповідує принцип «Винайдено для життя». Схожим курсом рухаємося і ми в Держенергоефективності – заради кращого життя українців з урахуванням передових принципів енергоефективності», - прокоментувала Голова.

  Співпраця дасть змогу розширити доступ українців до сучасних енергоефективних і безвуглецевих рішень, новацій, технологій.

  «Особливий акцент нашої співпраці з Bosch буде зроблено на освіті. Вони готові ділитися своїм досвідом по запуску «зелених» проектів, інформацією про енергоефективні технології та навчальними програмами. Все це буде представлено у нас на Green University у рамках платформи UANDP», - повідомила Голова.