• In English
 • Держенергонаглядом з початку року видано 324 приписи на усунення порушень у галузі електроенергетики
  Державна інспекція енергетичного нагляду Укрaїни, опубліковано 16 вересня 2021 року о 10:07

  З 1 січня по 1 вересня 2021 року на контролі Держенергонагляду перебувало 324 приписи, які було видано учасникам ринку за результатами здійснених заходів державного нагляду (контролю) на усунення порушень вимог нормативно-правових актів, норм і правил у галузі електроенергетики.

  З них станом на 1 вересня поточного року Держенергонаглядом встановлено виконання вимог у повному обсязі та знято з контролю 140 приписів, що складає 43,2%.

  Загалом інспекторами відомства було здійснено 142 перевірки виконання учасниками ринку розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства та встановлено невиконання вимог двох приписів.

  У решти 184 приписів термін виконання не закінчився і вони продовжують перебувати на контролі Держенергонагляду.

  18 приписів на усунення 8,2 тис. порушень чинного законодавства було видано за результатами 19 планових заходів у суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику.

  304 приписи на усунення 4,3 тис. порушень вимог нормативно-правових актів, норм та правил у галузі електроенергетики видано за результатами 324 позапланових заходів у 24 операторів систем розподілу (далі – ОСР). Такі заходи проводилися за зверненнями фізичних осіб про порушення, що спричинило шкоду їхнім правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому середовищу чи безпеці держави. Загалом з початку року було розглянуто 2,1 тис. звернень фізичних осіб щодо порушень зі сторони ОСР.

  Крім того, видано АТ «Хмельницькобленерго» припис на усунення 182 порушень чинного законодавства у галузі електроенергетики у ході позапланових заходів, які проводилися за поданням ОСР письмової заяви.