• In English
 • Держенергоефективності з європейськими партнерами узгодило план роботи Проекту Twinning щодо розвитку відновлюваної енергетики в Україні

  План роботи Проекту Twinning щодо стимулювання розвитку відновлюваної енергетики в Україні обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками Представництва ЄС в Україні, Європейської Комісії та Державного регулятора ринку електроенергії та газу в Австрії «E-Control».

  «Разом із експертами Австрії, а також Італії сфокусуємося в першу чергу на удосконаленні українського законодавства у відновлюваній енергетиці відповідно до 28-ї Директиви ЄС», – пояснив Сергій Савчук.

  Зокрема, важливо впровадити ті законодавчі зміни, які будуть стимулювати залучення інвестицій у всі сектори відновлюваної енергетики.

  Також фахівці Держенергоефективності пліч-о-пліч із європейськими партнерами планують працювати над досягненням цілей: Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року, Енергетичної стратегії України до 2035 року.

  Крім цього, Рада ЄС затвердила нову амбітну ціль для країн-членів ЄС – не менше 32% «зеленої» енергії у 2030 році. У цьому контексті передбачається опрацювати питання щодо розробки нового плану дій з відновлюваної енергетики України до 2030 року.

  Ще один напрям спільної роботи – забезпечення широкої популяризації питань відновлюваної енергетики у суспільстві.