• In English
  • Держенергоефективності з європейськими партнерами удосконалює механізм стимулювання підприємств до енергоефективності

    Розроблений Держенергоефективності разом із Українсько-данським енергетичним центром механізм стимулювання підприємств до енергоефективності обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на зустрічі із Йоганнесом Бауром - керівником третього відділу програм допомоги "Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище" Представництва ЄС в Україні.

    Зазначений механізм напрацьовано, ґрунтуючись на досвіді 18 країн світу, у тому числі 8 країн ЄС, у тісній взаємодії із міжнародними проектами, на виконання цілі Національного плану дій з енергоефективності до 2020 р., Паризької угоди та наших зобов’язань перед ЄС.

    Під час обговорення Сергій Савчук наголосив, що у разі імплементації зазначеного механізму підприємства отримають переваги від енергоефективності, адже це можливість скоротити енергоспоживання та викиди СО2, не обмежуючи, а навіть нарощуючи обсяги виробництва та якість продукції. У результаті буде підвищуватися конкурентоспроможність підприємств, що зміцнить економіку України в цілому.