• In English
 • Держенергоефективності: Уряд схвалив вимоги до екодизайну для місцевих обігрівачів

  На засіданні Уряду затверджено технічний регламент щодо вимог до екодизайну для місцевих обігрівачів.

  Відповідну постанову Кабінету Міністрів України розроблено Міненерго та Держенергоефективності у рамках імплементації 125-ї Директиви ЄС.

  У технічному регламенті визначено вимоги до екодизайну стосовно сезонної енергоефективності обігріву приміщень та енергоефективності обігрівачів, а також стосовно рівня викидів азоту.

  Застосування вимог технічного регламенту дозволить покращити енергетичні та екологічні характеристики продукції та поступово витіснить з ринку найбільш енергоємні товари. Енергоефективне обладнання економно споживатиме енергію, матиме тривалий термін експлуатації та менш негативний вплив на екологію.

  Тож, споживачі матимуть асортимент енергоефективних обігрівачів, використання яких буде більш ощадливим порівняно із іншими та дасть змогу економити витрати на енергоспоживання.

  Вітчизняні виробники, у свою чергу, отримають рівні конкурентні можливості із європейськими виробниками місцевих обігрівачів та зможуть постачати своє обладнання до ринку ЄС.

  У цілому, затвердження цього технічного регламенту - це ще один крок на шляху імплементації 125-ї Директиви ЄС та впровадження європейських стандартів щодо екодизайну продукції.