• In English
 • Держенергоефективності та Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку продовжують співпрацю

  В.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура та Голова правління Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку Юлія Усенко уклали Меморандум про співпрацю у сферах енергоефективності, енергозбереження, розвитку відновлюваної енергетики та використання альтернативних видів палива.

  Таким чином, сторони підтвердили намір продовжити спільну роботу над Інвестиційною картою «UAMAP» (https://uamap.org.ua). Це перша в Україні, створена разом із партнерами карта проектів у сфері енергоефективності та «зеленої» енергетики.

  «UAMAP»  - це не лише карта, а інструмент, що сприяє ефективній комунікації та взаємодії між всіма стейкхолдерами: власниками проектів, приватними інвесторами та фінансовими інституціями, державою та іншими зацікавленими сторонами», -прокоментував Костянтин Гура.

  На карті можна ознайомитися як з реалізованими, так і потенційними проектами, а також із актуальними новинами, законодавчим підґрунтям та довідковою  інформацією щодо розробки і впровадження проектів.

  «UAMAP» - цінне джерело інформації для інвесторів, які цікавляться потенціалом та можливостями роботи на українському ринку. На карті – вже понад 230 потенційних проектів, які потребують фінансування у розмірі понад 5 млрд євро», - повідомив Костянтин  Гура.

  Карту UAMAP можна переглянути за посиланням: https://uamap.org.ua.