• In English
 • Держенергоефективності та Німецьке енергетичне агентство поглиблюють співпрацю у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики


  Т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура, Голова Правління Німецького енергетичного агентства (DENA) Андреас Кульманн та директор DENA Крістіна Хаверкамп підписали Меморандум про співпрацю між Держенергоефективності та DENA.

  «Німеччина – стратегічний партнер України, особливо у реформах з енергоефективності. Підтвердженням цього є тісна співпраця з GIZ, Фондом ім. Ф. Еберта, Фондом ім. Г. Бьолля. Сьогодні ми із задоволенням поновлюємо та продовжуємо співробітництво із давнім партнером, відомим німецьким центром досліджень та експертизи щодо «energy transition» – Німецьким енергетичним агентством», - прокоментував Костянтин Гура.

  Уклавши Меморандум, сторони домовилися поглибити партнерство, спрямоване на спільну розробку інструментів для підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії в Україні, а також з метою реалізації спільних проектів на взаємовигідній основі.

  Серед основних напрямів співпраці варто виділити такі:

  • енергетична стратегія та енергетична політика із врахуванням заходів з підтримки енергоефективності та розвитку відновлюваної  енергетики;
  • використання технологій акумулювання енергії;
  • енергоефективність у промисловості та будівлях;
  • реформи у сфері теплоенергетики та інші.

  Меморандум стане одним з механізмів реалізації завдань у рамках започаткованого у серпні 2020 року Українсько-німецького енергетичного партнерства.