• In English
 • Держенергоефективності: Повномасштабна енергоефективна модернізація економіки України має стати національним пріоритетом

  Сьогодні Голова Держенергоефективності Валерій Безус на брифінгу у Верховній Раді України повідомив, що повномасштабна енергоефективна модернізація економіки України має стати національним пріоритетом. На брифінгу також були присутні народні депутати України Микола Тищенко, Олексій Кучеренко та Євген Пивоваров.

  «Енергоефективність є ключем для вирішення абсолютно всіх суспільних проблем. Перспектива покращення інвестиційної привабливості країни, її конкурентоспроможності, енергетичної незалежності лежить саме в контексті нашої енергетичної ефективності. І ця сфера вимагає термінових рушійних кроків», – наголосив Валерій Безус.

  Голова Агентства також повідомив, що Держенергоефективності готове до продуктивної співпраці з новоствореним об’єднанням.

  «Впевнений, що разом з Урядом, Парламентом, місцевим самоврядуванням, громадами ми зрушимо проблематику енергоефективності до позитивних реальних змін, на які очікуємо в усіх галузях», – підкреслив Валерій Безус.

  Своєю чергою, голова міжфракційного депутатського об’єднання Микола Тищенко запевнив: «Нам з командою вистачить сил і наснаги розблокувати процес реального руху та змін у цій сфері. Підвищення енергоефективності – поза політикою. Доказ того – наше міжфракційне об’єднання».

  Микола Тищенко також зауважив, що роль енергоефективності важлива в усіх галузях. Це рішення для розв’язання багатьох питань: від великої вартості комунальних послуг до зростання економіки.

  «Головний пріоритет на найближчі декілька місяців роботи – наповнити державну програму енергоефективності реальним державним фінансуванням. Як мінімум 1 млрд грн має бути закладений в бюджет на 2022 рік для того, щоб ця потужна програма стала масовою», – наголосив Олексій Кучеренко.

  Підсумовуючи, Євген Пивоваров зауважив на необхідності працювати над програмою з енергоефективності, щоб допомогти населенню зменшити витрати на енергоносії та комунальні послуги, адже «наша цінність – це люди, їхнє комфортне життя, їхнє благополуччя».