• In English
 • Держенергоефективності долучилося до створення алеї до 30-річчя Незалежності України

  З нагоди 30-ї річниці Незалежності України разом із поважними Послами країн світу, урядовцями та представниками «Business Woman Club» перший заступник Голови Держенергоефективності Костянтин Гура взяв участь в еко-ініціативі – висадження 30 лип у Ботанічному саду імені М.М. Гришка.

  Захід відбувся за ініціативи Міжнародного екологічного проекту «Озеленення планети», що проходить за підтримки МЗС України, Міндовкілля, Держлісагентства.

  «Майбутнє нашої країни - у наших руках. Це стосується і екології. Роблячи маленькі кроки, ми досягнемо великого успіху в нашій державі», - прокоментував К.Гура.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні Аніца Джаміч зазначила, що така еко-ініціатива в Україні - приклад для громадськості та бізнесу інших країн, а дипломати раді підтримати та об’єднатися заради вищої мети – зробити планету більш екологічною.

  «Проект «Озеленення планети» для нас – це глобальна ініціатива нашого життя, яка не просто відроджує екосистему землі, а є об’єднуючим фактором для людей всього світу. В цьому році нам вдалося висадити близько 5,5 мільйонів дерев за день, встановивши рекорд», – зазначила Ганна Крисюк, президент Business Woman Club.