• In English
 • Державними аудиторами Хмельниччини впродовж шести місяців 2021 року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 23,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 липня 2021 року о 11:52

  Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень – червень поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 28,8 млн гривень.

  Вжитими заходами  забезпечено  відшкодування  втрат  на  суму  понад 23,5 млн грн (із врахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

  Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 301,6 млн гривень.

  Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, становив понад 6 млн гривень.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 6 фінансових санкцій (попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

  За порушення законодавства на 11 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

  За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 6 досудових  розслідувань, а  також вручено 3 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

  Окрім того, в 29 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 27,0 млн грн, та 15 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.

  Проведеними моніторингами закупівель виявлено порушень законодавства у 122 випадках на суму понад 260,5 млн грн та попереджено порушень законодавства у сфері закупівель у 41 випадку на суму понад 49,9 млн грн (відмінено 14 торгів на суму понад 27,7 млн грн, розірвано 27 торгів на суму понад 22,2 млн гривень).