• In English
 • Державними аудиторами Хмельниччини впродовж семи місяців цього року забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 26 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 серпня 2021 року о 09:44

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень-липень поточного року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 29,5 млн гривень. Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 26 млн грн (з урахуванням відшкодування втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених у попередніх роках).

  Окрім того, проведеними заходами державного фінансового контролю виявлено факти неефективних управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 323 млн гривень. Економічний ефект від впровадження пропозицій, наданих управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів, становив майже 6,1 млн гривень.

  До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 11 фінансових санкцій (попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства). За порушення законодавства на 15 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. За переданими управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, а також вручено 5 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією.

  Окрім того, у 32 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники управління надавали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму майже 29,2 млн грн, та 15 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.