• In English
 • Державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян зустрівся із дітьми з прифронтової зони
  Міністерство оборони України, опубліковано 09 серпня 2018 року о 15:45

  9 серпня в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулася зустріч державного секретаря Міністерства оборони України генерал-полковника Олександра Дубляна з дітьми, які проживають у містах з прифронтової зони.

  Зустріч відбулася в рамках Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну», яку ініціювали українські волонтери.

  Під час культурної програми дітям було продемонстровано телевізійне шоу «Рекрут», яке нещодавно було створено військовими журналістами Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України та транслювалося на вітчизняних телеканалах. По завершенні трансляції програми діти мали змогу поспілкуватися та поставити запитання герою шоу та ведучому – старшому лейтенанту Олексію Чубашеву.

  В рамках заходу діти також відвідали військово-історичний музей відомства. Кожному із гостей подарували книгу «Українська звитяга. Козацька доба», яка була видана працівниками Національного військово-історичного музею України.

  Під час відвідування Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут діти поклали квіти та вінки до Меморіалу загиблих в АТО офіцерів-зв’язківців – випускників військового вишу.

  Далі в процесі перебування на базі військового вишу дітей ознайомили із військовою технікою та новою системою харчування у ЗС України.