• In English
 • Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко зустрівся зі студентами Європейського університету
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 березня 2020 року о 19:04

  3 березня 2020 р. Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко зустрівся зі студентами Європейського університету. Ця зустріч продовжила практику спілкування Володимира Бондаренка з молоддю, яка відвідує Будинок Уряду.

  Під час неформальної бесіди учасники зустрічі дізналися цікаві факти про роботу Секретаріату Кабінету Міністрів і Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  Особливу зацікавленість у студентів викликали питання, як стати державним службовцем і яких саме службовців потребує Уряд на сьогодні. Володимир Бондаренко розповів про конкурси на заміщення вакантних посад державних службовців, а також навів такі затребувані якості кандидатів, як індивідуальність, аналітичні здібності, лідерство, вміння налагоджувати якісні комунікації. Водночас як підкреслив Державний секретар, молода людина має розуміти, що кожна сходинка кар’єри на державній службі вимагатиме щоденної роботи над удосконаленням своїх компетенцій.

  Також студентам було запропоновано скористатися можливістю стажування в Секретаріаті Кабінету Міністрів, яку запроваджено з ініціативи  Державного секретаря Кабінету Міністрів.

  Для студентів Європейського університету було організовано екскурсію Будинком Уряду, а також зустріч з керівником проекту «Дія» Мстиславом Баніком, який детально презентував, як згаданий проект спрощує комунікацію українців з державними органами.

  Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко зустрівся зі студентами Європейського університету