• In English
  • Державні інспектори Держгеокадастру Сумщини провели 287 заходів державного контролю за дотриманням вимог земельного законодавства

    Протягом першого півріччя поточного року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області провели 287 перевірок дотримання вимог земельного законодавства на землях усіх категорій і форм власності на площі близько 8 тис. гектарів.

    За результатами перевірок фахівці нарахували шкоду, заподіяну внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму понад 934 тис. грн, із яких на сьогодні порушники добровільно сплатили понад 690 тис. гривень.

    Під час інспектування земель державної власності сільськогосподарського призначення державні інспектори Сумщини виявили 123 порушення земельного законодавства на загальній площі 1 785 га та видали 96 приписів для усунення порушень земельного законодавства, склали 91 протокол про адміністративні правопорушення. Винесли 91 постанову про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 20,23 тис. грн, із яких на сьогодні відшкодовано понад 16 тис. гривень.

    Також за цей період спеціалісти Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Сумській області розглянули 207 звернень від юридичних та фізичних осіб і 135 вимог органів прокуратури та інших правоохоронних органів.