• In English
 • Державні аудитори Хмельниччини за січень забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 3,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 лютого 2021 року о 09:05

  Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень 2021 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 320 тис. гривень.

  Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 3,6 млн грн, зокрема, виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів під час контрольних заходів, проведених у попередніх роках.

  Від упровадження пропозицій наданих Управлінням за результатами проведених державних фінансових аудитів економічний ефект становить понад  700 тис. гривень.

  За переданими Управлінням матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 2 досудових розслідування, а також вручено 2 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Окрім того, у 6 випадках за зверненнями правоохоронних органів працівники Управління надали консультації в рамках відкритих кримінальних проваджень як залучені спеціалісти, за результатами проведення яких виявлено порушень, що призвели до втрат на суму понад 200 тис. грн, а також 5 особам вручено підозру у скоєнні кримінального правопорушення.