• In English
 • Державне бюро розслідувань просить оголосити конкурси на посади в Бюро
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 22 грудня 2017 року о 15:54

  Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба звернувся до Голови комісії з проведення конкуру на зайняття окремих посад в Бюро Романа Майданика з проханням оголосити та провести конкурсні відбори на посади директорів семи територіальних управлінь та на десять посад центрального апарату Бюро.

  Зокрема, йдеться про посади керівників трьох управлінь організації досудових розслідувань; чотирьох управлінь оперативного підрозділу, а також керівника та двох головних спеціалістів управління внутрішнього контролю.

  Оголошення конкурсу стало можливим після погодження Кабінетом Міністрів України організаційної структури Державного бюро розслідувань, до складу якого входять 15 управлінь та 4 самостійних відділи центрального апарату, 7 територіальних управлінь.

  Нагадаємо, що згідно з Законом України «Про Державне бюро розслідувань», Конкурсна комісія обирає Директорів територіальних органів,  керівників підрозділів центрального апарату, а також керівників і працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.