• In English
 • Державна служба якості освіти України здійснить 101 інституційний аудит шкіл
  Державна служба якості освіти України, опубліковано 10 січня 2020 року о 10:37

  «У 2020 році Державна служба якості освіти та її територіальні органи проведуть 101 плановий інституційний аудит шкіл. Результатом яких стануть «дорожні карти» для закладів загальної середньої освіти із вдосконалення освітньої та управлінської діяльності. Це своєрідний вектор школам у формуванні та підтримці нової культури якості освіти», - повідомив Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України.

  Очільник Служби підкреслив, що важливим під час здійснення інституційного аудиту є новий формат співпраці з учасниками освітнього процесу. Оскільки окрім спостережень, відвідування занять експерти зможуть спілкуватися з учнями, педагогами, батьками, проводити їх анкетування. А відтак почути думку кожного.

  Нагадаємо, що інституційний аудит у закладах загальної середньої освіти відбуватиметься один раз на 10 років у плановому порядку, а також у позаплановому – за зверненнями засновника, директора школи, педагогічної, наглядової (піклувальної) ради до Державної служби якості освіти чи її територіальних органів.

  Триватиме аудит у закладі не більше 10 днів. Але для шкіл, що мають до 50 працівників - не більше 5 днів.