Держава розпочинає виплати українцям, чиє житло було зруйноване росіянами, — Прем’єр-міністр

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2023 року о 18:24

У межах програми єВідновлення розпочинаються виплати українцям, чиє житло було зруйноване росіянами. Мова про використання житлових сертифікатів для купівлі нерухомості. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Наразі вже згенеровано 1,6 тис. таких сертифікатів. І тепер власники цих сертифікатів можуть через Дію забронювати кошти для купівлі житла. Усі деталі прокомунікує Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерство цифрової трансформації», — зазначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що вже найближчим часом люди, які втратили свою оселю, матимуть домівку для себе та своєї родини.