• In English
 • Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 серпня 2022 року о 14:43

  У межах робочої поїздки в Київську та Черкаську області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю «Швейної компанії «ВіД», яка була релокована з тимчасово окупованої території Херсонської області.

  «Від початку повномасштабної агресії росії наш Уряд допомагає підприємствам перемістити виробництва в безпечні регіони та відновити роботу. Уже майже 700 компаній релоковано, більш як 480 поновили діяльність. Сьогодні ми відвідали одне з таких підприємств», — зазначив Прем’єр-міністр.

  На сьогодні швейна компанія — це мобiльне виробництво, що входить у п’ятірку лідерів України з виробництва одягу для найбільших холдингів України. Наразі ведеться активна робота щодо розширення виробництва в Черкаській області, куди було релоковано підприємство.

  Як повідомили очільнику Уряду, серед персоналу, що нині працює на підприємстві, 20% — це внутрішньо переміщені особи з різних областей. Денис Шмигаль нагадав, що держава відшкодовує 6500 грн на заробітну плату для кожного переселенця. На підприємстві підтвердили отримання компенсації за працевлаштування ВПО.

  Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль Держава допомогла в релокації майже 700 компаній, більш як 480 поновили діяльність, — Денис Шмигаль