• In English
 • Денис Шмигаль зустрівся з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 травня 2023 року о 16:34

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на полях саміту Ради Європи зустрівся з послом США в ООН, членом Ради національної безпеки та Уряду США Ліндою Томас-Грінфілд.

  Глава українського Уряду подякував Сполученим Штатам Америки за підтримку створення Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України.  

  «Кінцевою точкою наших зусиль має стати міжнародний Спеціальний трибунал. Це буде спільний внесок у встановлення справедливості та формування нової системи світової безпеки», - підкреслив Денис Шмигаль. 

  Прем’єр-міністр наголосив і на важливості невід’ємної складової світової системи безпеки – продовольчій – та необхідності продовження ініціативи Президента України Володимира Зеленського Grain from Ukraine («Зерно з України»).

  Денис Шмигаль також висловив вдячність США за надання систем ППО для захисту українського неба. 

  «Розраховуємо на подальшу тісну взаємодію задля посилення безпеки та нашої майбутньої перемоги», - зазначив Прем’єр-міністр. 

  Довідково

  17 травня 2023 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом із Прем'єр-міністром Ісландії Катрін Якобсдоттір та Прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте підписав Політичну декларацію про приєднання до Розширеної часткової угоди щодо Реєстру збитків, завданих агресією росії проти України. Церемонія підписання відбулась у Рейк’явіку (Ісландія) на полях 4-го Саміту голів держав та урядів Ради Європи.

  Денис Шмигаль зустрівся з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд Денис Шмигаль зустрівся з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд Денис Шмигаль зустрівся з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд Денис Шмигаль зустрівся з послом США в ООН Ліндою Томас-Грінфілд