• In English
 • Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 лютого 2024 року о 15:30

  У Києві, 2 лютого, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра закордонних справ Канади Мелані Жолі.

  Очільник українського Уряду подякував Канаді за рішення приєднатися до коаліції з повернення депортованих українських дітей. Це один із пунктів Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

  «Також Канада підтримує наші ініціативи з гуманітарного розмінування, що є важливою частиною відновлення. У цьому контексті маємо знайти рішення для конфіскації російських активів. Канада тут, як і в інших сферах підтримки, серед лідерів. Розраховуємо, що цього року ми зробимо вагомі кроки, щоб спрямувати російські кошти на відбудову України», — сказав Денис Шмигаль.

  Мелані Жолі зі свого боку запевнила, що Канада залишиться пліч-о-пліч з Україною стільки, скільки буде необхідно.

  Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Денис Шмигаль зустрівся з Міністром закордонних справ Канади