• In English
 • Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 квітня 2024 року о 23:17

  Наразі пріоритетом для України є програми середньострокової фінансової підтримки. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час круглого столу міністерського рівня в межах Spring Meetings.

  У заході онлайн-участь також узяв Президент України Володимир Зеленський.

  Очільник українського Уряду зі свого боку подякував Світовому банку та МВФ за реалізацію спільних проектів і програм, які зміцнюють нашу державу.

  «Ми розраховуємо, що Сполучені Штати найближчим часом схвалять пакет допомоги для України, який критично важливий для нас в умовах війни. Крім того, ми наполягаємо на використанні заморожених російських активів для посилення та відновлення України», — сказав Прем’єр-міністр.

  Він додав, що в умовах обмеженості ресурсів Уряд зосередиться на невідкладних потребах, таких як ремонт енергетичної та критичної інфраструктури.

  «Концентруємося на конкретних кроках і пріоритетних для інвестицій секторах, аби побудувати стійку воєнну економіку. Робимо усе можливе для фінансової стабільності та самодостатності нашої економіки», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду України подякував усім державам та інституціям, які допомагають Україні.

  Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings Денис Шмигаль взяв участь у круглому столі міністерського рівня в межах Spring Meetings