• In English
 • Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 вересня 2023 року о 12:39

  Великий бізнес Японії зацікавлений у довгостроковій співпраці з Україною. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Міністром закордонних справ Японії Йошімасою Хаяші та представниками провідних японських компаній.

  Денис Шмигаль подякував Японії за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, за фінансову, гуманітарну підтримку, за санкції проти рф.

  «Високо цінуємо проукраїнську позицію Японії в структурах ООН. Японія стала однією з перших країн, яка оголосила про довгострокову підтримку України, розробивши програму на 5 років. Ми вже отримали 2,1 млрд доларів і маємо перспективу співпрацювати далі», — відзначив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду наголосив, що це один з перших візитів бізнес-делегації Японії до України.

  «Це дає нам надію на те, що ми будемо працювати разом, будемо відновлювати нашу державу, будемо розвивати наші спільні бізнеси, торгівлю, економіку, виробництво», — заявив Прем'єр-міністр України.

  Сторони обговорили перспективи взаємодії у відновленні житла, в гарантуванні глобальної продовольчої безпеки, в підтримці малого та середнього бізнесу, в гуманітарному розмінуванні.

  Денис Шмигаль висловив надію, що японські компанії стануть резидентами Дія. City – простору, який дає унікальні правові та податкові переваги.

  Йошімаса Хаяші відзначив, що Японія і надалі буде підтримувати Україну, посилювати антиросійські санкції, допомагати Україні в проходженні зими. Також Японія передасть Україні 24 крани для гуманітарного розмінування.

  Японські підприємці у свою чергу представили конкретні проекти співпраці, зокрема, у сферах зв’язку, інфраструктури та медицини.

  Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок Денис Шмигаль: Великий японський бізнес зацікавлений інвестувати в українську інфраструктуру, медицину та зв'язок