• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд ухвалив рішення, що дасть змогу людям використовувати сертифікати за знищене житло у межах програми єВідновлення
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 листопада 2023 року о 15:00

  Уряд продовжив до 2026 року державну програму забезпечення молоді житлом, завдяки якій сотні молодих українських родин матимуть можливість отримати пільгові кредити на власну оселю. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «Завдяки цій програмі у будівництво житла буде інвестовано більше 1 млрд грн, а це нові робочі місця, податки, розвиток громад. Програма передбачає співфінансування з боку місцевих бюджетів, і громади мають активно використовувати цю можливість. Ми очікуємо, що місцева влада набагато активніше долучиться, адже як ніхто має бути зацікавлена у тому, щоб молоді родини жили та працювали саме в їхній громаді», — зазначив очільник Уряду.

  Також Кабінет Міністрів врегулював питання використання коштів в межах програми єВідновлення. Це дасть змогу людям почати користуватися сертифікатами за знищене житло.

  «З Фонду ліквідації наслідків збройної агресії передбачено 2,5 млрд грн на компенсаційні сертифікати. Тисячі українців зможуть придбати нове житло взамін того, що повністю знищили російські терористи. Ми даємо справедливу компенсацію й одночасно стимулюємо будівельну галузь нашої економіки», — відзначив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: Уряд ухвалив рішення, що дасть змогу людям використовувати сертифікати за знищене житло у межах програми єВідновлення