• In English
 • Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 березня 2023 року о 17:40

  Україна та Ісландія нарощуватимуть співпрацю в енергетичному секторі, в санкційній політиці проти агресора та у створенні Спеціального міжнародного трибуналу для росії.

  Про це йшлося сьогодні під час зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Прем’єр-міністра Ісландії Катрін Якобсдоттір.

  «Прем’єр-міністр Ісландії та Президент України підписали Спільну декларацію, яка визначає пріоритетні напрями співпраці. Ми обговорили питання реалізації її положень. Це санкційний тиск на агресора, створення Спеціального міжнародного трибуналу для росії, повернення додому депортованих українців, у тому числі дітей, а також енергетичні, гуманітарні та соціальні питання», — відзначив Денис Шмигаль.

  Очільник Уряду України особливо підкреслив перспективність співробітництва в енергетиці.

  «Обговорили можливості допомоги Ісландії у відновленні українського енергетичного сектору. Зокрема, за рахунок застосування сучасних зелених технологій. Запрошуємо ісландські компанії інвестувати в український енергосектор та загалом в українську економіку», — заявив Прем’єр-міністр.

  Катрін Якобсдоттір акцентувала на важливості проведення саміту Ради Європи. Ісландія наразі головує в комітеті міністрів РЄ.

  «Готуємо четвертий в історії організації саміт, який відбудеться в травні. Центральне питання до обговорення — це війна в Україні. Зокрема, буде розглянута формула миру Президента України Володимира Зеленського», — повідомила Прем’єр-міністр Ісландії.

  Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці Денис Шмигаль: Україна та Ісландія посилюють співробітництво в енергетиці