• In English
 • Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 02 жовтня 2023 року о 20:44

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Високий представник Європейського Союзу Жозеп Боррель під час зустрічі 2 жовтня домовилися провести наступне засідання Ради асоціації Україна-ЄС у грудні цього року.

  Сторони також обговорили інтеграцію в ЄС та чотирирічну програму Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

  «Вступ до Європейського Союзу — наша пріоритетна мета, і ми спільно, злагоджено та наполегливо працюємо, аби якнайшвидше втілити її в життя», — наголосив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр подякував Жозепу Боррелю за організацію історичної зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС у Києві: «Це вкотре демонструє непохитну єдність і солідарність Євросоюзу з Україною».


  Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року Денис Шмигаль: Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року