• In English
 • Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 вересня 2022 року о 20:23

  Інтеграцію України у внутрішній ринок Європейського Союзу, експорт української електроенергії та відновлення нашої держави обговорили під час зустрічі в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

  Очільник Уряду подякував голові Єврокомісії за черговий візит в Україну під час повномасштабної війни — це, за його словами, є великим знаком активної співпраці України та ЄС на шляху до повноцінного членства.

  «Вдячний, що Європейський Союз і пані Президент беззаперечно підтримують нас. Це дає нам тверду впевненість у наших силах і нашій перемозі», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр України і Президент Єврокомісії обговорили майбутню двосторонню співпрацю та підтримку нашої держави в наступному році. Глава українського Уряду подякував за фінансову та військову допомогу, яку Євросоюз уже надав Україні.

  Сторони також обговорили продовження посилення санкційного тиску на росію та процес відновлення України. За словами Прем’єр-міністра, у жовтні на конференції в Німеччині буде представлено спільне бачення платформи та відбудови нашої країни.

  Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн домовилися співпрацювати на шляху експорту електроенергії з України до країн Євросоюзу й торкнулися питання щодо ситуації на Запорізькій атомній електростанції.

  «Ми маємо знайти рішення, як демілітаризувати станцію та території навколо», — сказав очільник Уряду. 

  Серед іншого, Прем’єр-міністр України та Президент Єврокомісії обговорили інтеграцію нашої держави у внутрішній ринок ЄС, зокрема до європейської зони безкоштовного роумінгу, а також співпрацю на митниці.

  Урсула фон дер Ляєн зі свого боку привітала Україну з військовими успіхами на Сході та повідомила, що Європейський Союз надасть нашій країні 100 млн євро на відновлення шкіл, які були зруйновані внаслідок російських обстрілів.

  Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС Денис Шмигаль та Урсула фон дер Ляєн обговорили інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС