• In English
 • Денис Шмигаль та Альфред Каммер обговорили нову довгострокову програму між Україною та МВФ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 березня 2023 року о 20:38

  Започаткування нової довгострокової програми з Міжнародним валютним фондом обговорили під час онлайн-розмови Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та директор Європейського департаменту МВФ Альфред Каммер.

  Альфред Каммер підтвердив, що 8 березня у Варшаві стартує переговорна місія щодо програми розширеного фінансування. Денис Шмигаль відзначив, що Уряд України докладає всіх зусиль, аби оперативно узгодити всі параметри та швидко досягти угоди. Очікується, що загальний розмір фінансування становитиме понад 15 млрд доларів.

  Як зауважив Прем’єр-міністр, нова довгострокова програма за підтримки МВФ стане важливим меседжем для інвесторів і донорів, які готові вкладати в Україну. А також сприятиме створенню міцного підґрунтя для швидкого відновлення країни та консолідації зусиль для вступу України до Європейського Союзу.

  Денис Шмигаль та Альфред Каммер обговорили нову довгострокову програму між Україною та МВФ Денис Шмигаль та Альфред Каммер обговорили нову довгострокову програму між Україною та МВФ Денис Шмигаль та Альфред Каммер обговорили нову довгострокову програму між Україною та МВФ Денис Шмигаль та Альфред Каммер обговорили нову довгострокову програму між Україною та МВФ