• In English
 • Денис Шмигаль: Спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій пришвидшить відновлення енергосистеми
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 грудня 2022 року о 16:49

  Щоб швидше відновити енергосистему, Уряд на засіданні 27 грудня ухвалив рішення про спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «На час воєнного стану знімаємо вимогу проведення оцінки впливу на довкілля щодо таких об’єктів. Цей крок виправданий в екстремальних умовах повномасштабної війни, яку росія веде проти України», — зазначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр зауважив, що росія прагне не лише вивести з ладу чергову підстанцію чи лінію електропередач. Ворог передусім націлений сіяти страх та паніку: «Але йому це не вдасться. Ми віримо в себе, в нашу армію, в наших енергетиків, в наших партнерів. Ми вистоїмо, бо єдині, сильні та мотивовані боротися за рідну землю».

  Денис Шмигаль: Спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій пришвидшить відновлення енергосистеми Денис Шмигаль: Спрощення будівництва повітряних ліній електропередач і підстанцій пришвидшить відновлення енергосистеми