• In English
 • Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 14 серпня 2023 року о 15:42

  Україна спільно з німецькою Кредитною установою для відбудови (KfW) реалізує 5 спільних інвестиційних проектів на 247 млн євро та готує ще три на 73 млн євро.

  Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером, який прибув з візитом до України. 

  Денис Шмигаль подякував німецькому Уряду за збройну, санкційну та фінансову підтримку та наголосив, що Україна отримала від Німеччини понад 1,5 млрд євро макрофінансової допомоги, більшість у вигляді гранту. 

  Також висловив вдячність за підтримку програми МВФ, за роль Німеччини в програмі ЄС Ukraine Facility, за сприяння євроінтеграції. 

  «Очікуємо, на участь німецького бізнесу у відбудові. Також необхідно посилювати санкції проти рф та конфіскувати російські активи, які будуть головним джерелом фінансування відновлення», - відзначив Прем’єр-міністр. 

  Крістіан Лінднер у свою чергу підкреслив, що Німеччина буде і надалі підтримувати Україну, а наші проекти співробітництва матимуть довготривалий характер.

  Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером