• In English
 • Денис Шмигаль провів зустріч з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 серпня 2023 року о 15:42

  Україна розраховує на підтримку Світової організації торгівлі у відновленні українського аграрного експорту. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою, яка відвідала Київ. 

  Денис Шмигаль подякував СОТ за політичну підтримку та за допомогу в подоланні викликів, які генерує росія, провокуючи світову продовольчу кризу.

  Він закликав посилити міжнародний тиск для відновлення зернової ініціативи та висловив сподівання на  допомогу СОТ в гуманітарному розмінуванні. 

  Сторони також обговорили розвиток торгівлі та її діджиталізацію.

  Нгозі Оконджо-Івеалу наголосила на важливості розблокування зернового коридору. Директор СОТ також  високо оцінила українську програму підтримки малого та середнього бізнесу єРобота, що допомагає створити робочі місця в Україні.

  «Був радий почути, що СОТ підтримає програму та буде готова допомогти з залученням коштів для фінансування грантів», - відзначив Денис Шмигаль. 

  Також під час зустрічі відбулася передача Україною протоколу про схвалення Верховною Радою України змін до угоди про заснування СОТ.  Йдеться про заборону субсидій за незаконне, незареєстроване і нерегульоване рибальство з метою захистити морські біоресурси.

  Денис Шмигаль провів зустріч з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою Денис Шмигаль провів зустріч з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою Денис Шмигаль провів зустріч з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою Денис Шмигаль провів зустріч з директором СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою