• In English
 • Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 29 січня 2024 року о 19:29

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга Люком Фріденом.

  Сторони обговорили реалізацію спільних домовленостей, досягнутих під час зустрічі між Прем’єр-міністром Люксембурга та Президентом України Володимиром Зеленським у Давосі.

  «Вдячні за підтримку євроінтеграційних прагнень України та фінансового механізму Ukraine Facility на 50 млрд євро. Цінуємо лідерство Люксембурга у створенні ІТ-коаліції, а також долучення до коаліції F-16», — сказав Денис Шмигаль.

  Очільники урядів торкнулися питання відновлення України. Денис Шмигаль також подякував Люксембургу за підтримку Формули миру Президента України.

  Окрему увагу сторони зосередили на посиленні санкцій проти росії та замороженні російських активів.

  «Люксембург тут робить вагомий внесок. Маємо спільно напрацювати механізм для конфіскації цих активів, які можуть стати цінним ресурсом для відновлення України», — відзначив Прем’єр-міністр України.

  Люк Фріден зі свого боку запевнив, що Люксембург і надалі надаватиме Україні всебічну допомогу та підтримуватиме стільки, скільки буде необхідно.

  Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга Денис Шмигаль провів онлайн-розмову з Прем’єр-міністром Люксембурга