• In English
 • Денис Шмигаль: Провідна корейська компанія POSCO братиме участь у відновленні України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 листопада 2023 року о 09:35

  У вівторок, 14 листопада, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з генеральним директором POSCO Чон Таком і його командою.

  «Україна цінує те, що ваша компанія залишається працювати на українському ринку та зацікавлена в подальших інвестиціях в економіку України. Досвід Південної Кореї у післявоєнній відбудові стане корисним для реалізації проектів в Україні», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Під час зустрічі сторони розглянули співпрацю в трьох напрямках: аграрна промисловість з акцентом на переробці, металургія з використанням зелених технологій та будівництво з повним циклом виробництва матеріалів на території України.

  Денис Шмигаль подякував представникам компанії POSCO за те, що вони розглядають Україну як потенційну країну для інвестицій та розвитку.

  Денис Шмигаль: Провідна корейська компанія POSCO братиме участь у відновленні України Денис Шмигаль: Провідна корейська компанія POSCO братиме участь у відновленні України Денис Шмигаль: Провідна корейська компанія POSCO братиме участь у відновленні України Денис Шмигаль: Провідна корейська компанія POSCO братиме участь у відновленні України