• In English
 • Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 червня 2023 року о 17:35

  На Конференції відновлення в Лондоні розпочато імплементацію практичних проектів, результати яких вже можна буде побачити цього року. На цьому під час завершальної панелі Конференції наголосив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

  У своєму виступі Глава українського Уряду акцентував на чотирьох важливих меседжах конференції.

  «Україна стане членом Європейського Союзу. Про це говорили майже всі спікери. Ми впроваджуємо реформи відповідно до директив і регламентів ЄС. Наша програма відновлення також базуватиметься на принципах Євросоюзу», — зазначив Глава українського Уряду.

  Другим важливим повідомленням є те, що росія повинна заплатити за свої злочини та руйнування. З цією тезою погодилися фактично всі промовці на Конференції.

  «Потрібно завершити створення механізму справедливої компенсації, який дозволить використовувати заморожені російські активи для відновлення України», — підкреслив Прем'єр-міністр.

  Також, за словами Дениса Шмигаля, бізнес має бути в центрі відновлення України: «Для цього створюємо інструменти для страхування воєнних ризиків. Бачимо, що міжнародна бізнес-спільнота зацікавлена інвестувати в Україну».

  Крім того, Прем'єр-міністр підкреслив, що відновлення України принесе користь не лише Україні, а й нашим партнерам і союзникам. Мова йде про значний поштовх для європейської економіки, додаткові можливості та перспективи для бізнесу з усього світу.

  Глава Уряду повідомив, що наступного року конференція відбудеться в Берліні. Він подякував німецьким партнерам за готовність прийняти виклик, а також представникам усіх країн-партнерів, міжнародних організацій, громадянського суспільства та бізнесу.

  «Дякую героїчній українській армії за те, що сьогодні ми можемо планувати наше вільне майбутнє. Усіх нас об’єднує ідея сильної та успішної України. Ми переможемо й відбудуємо нашу країну разом», — підсумував Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні Денис Шмигаль озвучив чотири важливих меседжі Конференції відновлення в Лондоні