• In English
 • Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 липня 2024 року о 15:57

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із головою Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй Деннісом Френсісом.

  Основну увагу сторони зосередили на ситуації в енергетиці. Денис Шмигаль розповів про потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої системи.

  Прем’єр-міністр наголосив на важливості деокупації Запорізької АЕС та повернення її під контроль України, аби зупинити ядерний терор росії.

  Обговорили також питання продовольчої безпеки й експорту українського зерна. Вдячні за підтримку ініціативи Grain from Ukraine.

  «Ядерна й продовольча безпека — серед пунктів Формули миру Президента України. Закликаємо сприяти її реалізації», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Не менш важлива тема зустрічі — гуманітарне розмінування. Денис Шмигаль підкреслив, що ООН може допомогти в постачанні необхідної техніки.

  Очільник Уряду подякував ГА ООН за підтримку резолюцій на користь України, а також за фінансування гуманітарних проектів, зокрема відновлення критичної інфраструктури. Він підкреслив важливість підтримки у відновленні домівок українців та висловив сподівання на розширення кількості спільних проектів.

  Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми Денис Шмигаль обговорив з головою ГА ООН потреби України в обладнанні для відновлення та розбудови децентралізованої енергосистеми