• In English
 • Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 серпня 2023 року о 13:44

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі в Києві з Прем’єр-міністром Фінляндії Петтері Орпо обговорив ситуацію в українській енергетиці та посилення співпраці в цій сфері.

  Денис Шмигаль підкреслив, що Фінляндія була серед лідерів з надання енергетичної допомоги Україні минулої зими та подякував за підтримку.

  «Акти російського терору потребують рішучої відповіді від світу. Маємо посилювати санкції проти агресора, особливо в ядерній галузі», — наголосив очільник українського Уряду.

  Прем’єр-міністр України подякував фінській стороні за розуміння ситуації та зауважив, що відмова Фінляндії співпрацювати з агресором в атомній енергетиці має стати взірцем для інших держав.

  Крім того, сторони обговорили розвиток логістики, конфіскацію російських активів, євроінтеграцію та відновлення України. Так, Прем’єр-міністр Петтері Орпо зазначив, що Фінляндія спільно з приватним сектором готує національний план допомоги Україні у відбудові.

  Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії Денис Шмигаль обговорив співпрацю в енергетиці з Прем’єр-міністром Фінляндії