• In English
 • Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 червня 2024 року о 16:51

  У Києві, 19 червня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із Маршалком Сейму Польщі Шимоном Головнею.

  Очільник українського Уряду подякував Польщі за участь у Глобальному саміті миру та підтримку пунктів Формули миру. А також за підтримку в протидії російській агресії, підтримку євроінтеграції та відкриття перемовин про вступ України в ЄС.

  Сторони обговорили ситуацію в енергетичному секторі та відбудову українських енергооб’єктів. Денис Шмигаль відзначив ефективність оновленого торік українсько-польського інтерконектора.

  «Це додає надійності в роботі української енергосистеми як частини європейської енергомережі», — зауважив він.

  Також Прем’єр-міністр України розповів про плани з розбудови децентралізованої енергомережі: «Розраховуємо на підтримку й допомогу Польщі, адже це підвищить захист проти російських ракет і дронів».

  Окремо учасники зустрічі проговорили двосторонні проекти у сфері інфраструктури. Шимон Головня запевнив, що Польща надалі підтримуватиме їх реалізацію.

  Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики Денис Шмигаль обговорив із Маршалком Сейму Польщі підтримку у відбудові української енергетики