• In English
 • Денис Шмигаль на Всеукраїнському молодіжному форумі: Українська молодь рухає вперед українську націю і цілий світ
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 серпня 2023 року о 15:44

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль узяв участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Відновлення в єдності!», який відбувається в Києві з нагоди Міжнародного дня молоді.

  Очільник українського Уряду подякував молодим людям, які зараз захищають нашу державу на передовій, які волонтерять та роблять все можливе для нашої перемоги.

  «Маємо бути гідні подвигу наших героїв. Для цього вже зараз готуємося до відновлення нашої країни. Українська молодь буде в центрі цього процесу. Маємо відновити все за принципом «краще, ніж було». Це потребуватиме нестандартних, креативних підходів, які можуть запропонувати наші молоді люди», - підкреслив очільник українського Уряду.

  Прем’єр-міністр відзначив, що українська молодь одна з найбільш кмітливих, креативних та амбітних у світі. Вона рухає вперед українську націю і цілий світ.

  Денис Шмигаль привітав учасників форуму з Міжнародним днем молоді та побажав молодим людям сил та витримки, аби подолати всі виклики та зробити нашу державу найкращою в світі.

  Денис Шмигаль на Всеукраїнському молодіжному форумі: Українська молодь рухає вперед українську націю і цілий світ Денис Шмигаль на Всеукраїнському молодіжному форумі: Українська молодь рухає вперед українську націю і цілий світ Денис Шмигаль на Всеукраїнському молодіжному форумі: Українська молодь рухає вперед українську націю і цілий світ Денис Шмигаль на Всеукраїнському молодіжному форумі: Українська молодь рухає вперед українську націю і цілий світ