• In English
 • Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 вересня 2022 року о 12:43

  Україна має амбіцію до кінця цього року виконати всі сім умов Європейської комісії при наданні статусу кандидата та перейти до переговорного процесу щодо членства в ЄС. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що відбулася в Києві 9-10 вересня.

  «Будемо рухатися дуже швидкими темпами. Ми проаналізували, як інші країни проходили цей шлях. Він займав 5, 7, 8 років. Ми маємо амбіцію максимум за два роки пройти цей шлях та реалізувати нашу мету — бути повноцінною частиною Європейського Союзу», — сказав очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна відстояла свій цивілізаційний вибір, і буде продовжувати рух на Захід.

  «Основний висновок після двохсот днів цієї кривавої війни — Україна перемогла стратегічно. Ми перемогли у відстоюванні своєї свободи, нашої демократії. Ми перемогли в нашому стратегічному векторі в Європу. росія стратегічно програла. Вони залишились у своїй архаїчній радянській моделі існування зі своєю пропагандою, зі своїми імперськими амбіціями, які ми очевидно не дамо їм зреалізувати», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль також подякував Збройним Силам та всім українським військовим, які дають сьогодні можливість говорити та планувати успішне європейське майбутнє України.

  Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу Денис Шмигаль: Маємо амбіцію максимум за два роки стати повноцінною частиною Європейського Союзу