• In English
 • Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 жовтня 2023 року о 17:32

  Україна починає реалізацію ініціативи з підвищення обізнаності населення щодо мінних та інших загроз сьогодення, зокрема на деокупованих і прифронтових територіях.

  У межах цього проекту ЮНІСЕФ 9 жовтня у присутності Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля передав ДСНС та Національній поліції 15 мобільних класів безпеки. Це спеціально оснащені транспортні засоби, в яких будуть інформувати та навчати людей, зокрема дітей.

  «Станом на зараз в Україні 174 тис. кв. км території перебуває під забрудненням мін або нерозірваних снарядів. Внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах майже 250 людей загинули, ще близько 500 отримали поранення. Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від цієї загрози та інших викликів воєнного часу. Такі класи відправляться в громади 10 регіонів України. Надалі будемо розширювати й залучати ще більше громад», — сказав очільник Уряду.

  Прем’єр-міністр підкреслив, що держава також продовжує роботу щодо формування в Україні ринку гуманітарного розмінування та посилення спроможностей оперативного розмінування.

  Денис Шмигаль подякував героям, які виконують цю роботу під ворожим вогнем з небезпекою для власного життя. Присутні хвилиною  мовчання вшанували пам’ять рятувальників, які загинули під час виконання службових обов’язків.

  Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу Денис Шмигаль: Ініціатива мобільних класів безпеки має на меті вберегти людей від мінної загрози та інших викликів воєнного часу