• In English
 • Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 05 червня 2024 року о 15:36

  У Києві, 5 червня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України та Президента Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо. За її підсумками сторони підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає, що ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України.

  «Ця підтримка допоможе в реалізації нашої мети — забезпечити стабільне та безперебійне електропостачання на всю територію України», — зауважив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Так, кошти підуть державним енергетичним компаніям «Укренерго», «Укргідроенерго» та «Укранафта» на відновлення генеруючих потужностей та інфраструктури, а також на будівництво нової децентралізованої генерації.

  Під час зустрічі сторони також обговорили подальшу співпрацю в економічному та фінансовому секторах.

  Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії ЄБРР надав Україні 4 млрд євро фінансування.

  Денис Шмигаль подякував партнерам та особисто Оділь Рено-Бассо за внесок у стійкість України.

  Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України Денис Шмигаль: ЄБРР акумулює 300 млн євро на підтримку енергетичного сектору України